gry historyczne gimnazjum
gry historyczne gimnazjum

gry historyczne gimnazjum

gry historyczne gimnazjum

Old Country Home

Old Country Home

Kiedy byliśmy po prostu malutkie małe dzieci, mój starszy brat i ja wskoczyliśmy do naszych rodziców starego Nash samochodu tak podekscytowany odwiedzenie naszych dziadków w kraju. Napęd z Corpus Christi do San Antonio przywraca niektóre z najbardziej tęsknił za wspomnienia z mojego życia; prostsze, mniej skomplikowane raz w życiu, że mogę wrócić do schronienia.

Mój tata zawsze myśleć z wyprzedzeniem, przygotowali dzieciom wielkości, domowej roboty "obiekty" do stosowania na naszej drodze. Ponieważ stacje benzynowe były nieliczne, podał mi małe czerwone kawy Folger może z pokrywką i mój brat mały szklanej butelce koks. Ten mały noclegi stał się tradycją rodzinną w drodze wycieczki w tamtych czasach.

gry historyczne gimnazjum

Mama pakowane dużą brązową torbę spożywczy pełen kanapek i ciasteczek zawinięte w pergamin wraz z galon mrożonej herbaty w jasny szklany dzbanek mleka. skrzynie Ice jeszcze dekadę dalej i tak była technologia torebeczki z tworzyw sztucznych. Nie było klimatyzacji w starym Nash więc wyjazd z otwartymi oknami, głowy i ręce wymachując na wietrze (pasy bezpieczeństwa nie zostały jeszcze wynalezione). Tato wypełnione na stacji benzynowej "full-service" dla dwudziestu dwóch centów za galon (co jest niestety wyginęły teraz, wraz z dzbanki mleka szkła galon).

"San-An-Toni, An-Toni-OH;

Ona wskoczył na kucyku i odjechał z Tonym;

gry historyczne gimnazjum

Jeśli ją zobaczyć, proszę dać mi znać,

I Spotkamy się w San-Antonio! "

Mama uczy nas wszystkie drogi piosenek znała; czyli "You Are My Sunshine", "Hush Little Baby", "America the Beautiful", "Texas Nasza Texas", "The Yellow Rose of Texas", "Rogate ranczo" i "San-An-Toni- O ", pochodzą bezpośrednio do mojego umysłu. Przyjechaliśmy z muzycznej rodziny, gdzie wszyscy śpiewali, grali na instrumentach, tańczyli i grał rekordy.
Artykuł dzięki: