historyczne gry bitewne
historyczne gry bitewne

historyczne gry bitewne

historyczne gry bitewne

Waszyngton dla rodzin - Łączenie z zabawy w historii Narodu Capitol

Muzeów Smithsonian są faworytami dla rodziców i dzieci w każdym wieku (a rodzice kochają wstęp wolny). The National Air Space Museum (Independence Ave w 4th Street, SW) dysponuje największą kolekcję samolotów i statków kosmicznych na świecie. Ulubiony zabytki to oryginalny Wright Flyer 1903, The Spirit of St. Louis, moduł dowodzenia Apollo 11 i księżycowy próbki skał, które odwiedzający mogą dotknąć. Teatru i planetarium pokazy IMAX rywalizować dowolny film blockbuster (większość pokazy mają za osobę za wstęp).

historyczne gry bitewne

Muzeum Historii Naturalnej (10th Street Konstytucja Ave. NW) jest także ulubionym z rodzinami. Muzeum dysponuje dinozaura, wielorybów i wyświetla rekina, jak również legendarny Nadzieja Diamond. Nowa wystawa motyli i roślin: Partners in Evolution zaprezentuje żywych motyli i roślin w zamkniętym pawilonie (otwarcie lutego 2008). Odkrycie pokoju w Muzeum Historii Naturalnej jest praktyczne pomieszczenie dla rodzin i studentów. W pokoju znajduje się czynności z wykorzystaniem obiektów prawdziwe muzeum i artefakty. Twoje dzieci mogą czuć się skóry krokodyla lub przymierzyć ubrania z innego kraju.

historyczne gry bitewne

Ciesz poznawania innych kultur w Narodowym Muzeum Indian Amerykańskich (Fourth Street Independence Ave., S.W.), wykazując Native American przedmiotów z dawnych cywilizacji prekolumbijskich przez obecnych czasach czy Smithsonian Anacostia Community Museum (1901 Fort Place, SE), skupiając się na kulturze afro-amerykańskiej. Krajowy Zoo (3001 Connecticut Avenue NW) oferuje ponad 400 różnych gatunków zwierząt z całego świata, z gigantycznym pand jednym z najbardziej znanych eksponatów.

Na cmentarzu Arlington, zabrać dzieci na Grobie Nieznanego Żołnierza (formalnie Grobie Unknowns) do zmiany warty, która odbywa się co godzinę od listopada do marca (co pół godziny w okresie od kwietnia do października).
Artykuł dzięki: