gra historyczna wolna elekcja
gra historyczna wolna elekcja

gra historyczna wolna elekcja

gra historyczna wolna elekcja Jeśli zdasz, że zostaniesz poproszony, aby przyjść na pokaz, aby ustalić uprawnienia.

Przed swoim wywiadzie: Jeśli ubiegasz się o "zdrowej" badania, upewnij się, że naprawdę są zdrowe. Wiele badań dyskwalifikuje cię, jeśli palić, narkotyków lub używać alkoholu. W większości przypadków dają ci kilka tygodni, aby uzyskać jakiekolwiek substancje dyskwalifikujące z systemu.

gra historyczna wolna elekcja

Ace telefonie Wywiad: Pierwszym krokiem do dobrego rozmowie telefonicznej jest uczciwość. Podczas rozmowy, badacz zada wiele pytań dotyczących historii medycznej i porozmawiać o swojej polityce prywatności. Jeśli wybrałeś badania, które powinny kwalifikować się do ciebie najprawdopodobniej powiew za pośrednictwem tej strony i uzyskać zaplanowany na pokaz.

Zdać przesiewowe: W tym momencie badania chcesz się upewnić, że jesteś w pełni kwalifikuje się do ich badania, więc będą one uruchomić wiele ekranów na ciebie. Testy mogą obejmować próbki moczu, krew pobiera, EKG s itp Podczas badań przesiewowych będą również wyjaśnić szczegóły dotyczące konkretnego badania Aplikujesz się i będzie musiał podpisać dokumenty stwierdzające, że rozumiesz zasady badania i zagrożeń.

gra historyczna wolna elekcja

Czekaj: Po przejściu do badań przesiewowych, to ci powiedzą, jeżeli badanie jest otwarta lub jeśli jesteś na liście oczekujących. Jeśli jesteś w pracy, zostanie odesłany do domu poczekać i zobaczyć, czy można przejść ekrany. Jeśli nie przejdzie, wtedy będą wiedzieć, gdzie iść na badania, a także wszelkie inne zasady dotyczące konkretnego protokołu badania.

Gratulacje! Masz teraz stać się przedmiotem badania lekarskie. Zaprzyjaźnij się z towarzyszami "Szczury laboratoryjne" i cieszyć się mini-wakacje!

Artykuł dzięki: