historyczna gra miejska
historyczna gra miejska

historyczna gra miejska

historyczna gra miejska Jest to zdecydowanie pamięci do kawy.

Dla początkujących artystów, Washington DC jest smorgasbord inspiracji. The National Portrait Gallery (ósma i ul F, NW) i Amerykańskie Muzeum Sztuki Smithsonian (8 i F Ulice N. W.) wyposażone są słynne portrety i największy zbiór sztuki amerykańskiej w świecie. Hirschhorn Smithsonian Museum and Sculpture Garden (na rogu Seventh Street SW i Alei Niepodległości) funkcje sztuki nowoczesnej i współczesnej. Smithsonian National Museum of African Art (950 Independence Avenue, SW) charakteryzuje się nowoczesną i starożytną sztukę z Afryki. Smithsonian Freer Gallery (Jefferson Napęd na 12th Street, SW) znajduje się światowej sławy kolekcję sztuki ze Wschodu (Japonia, Korea, Chiny, Południowej i Azji Południowo-Wschodniej) i Smithsonian Sackler Gallery (1050 Independence Avenue, SW) podłączonego do swobodniejszy, wykazuje chińskiej, starożytnego Bliskiego Wschodu i sztuki azjatyckiej.

Nikt nie może oprzeć oglądania prawdziwe pieniądze są drukowane na wycieczkę w Biurze grawerowania i drukowania (14-ty C św., SW).

Jakie dziecko nie chce być szpiegiem? International Spy Museum (800 F Street, NW) jest pierwszym i jedynym muzeum publiczne w USA poświęcona wyłącznie do szpiegostwa i jedynym na świecie w celu zapewnienia globalnej perspektywy na all-but-niewidzialny zawód. Posiada największą kolekcję artefaktów związanych z międzynarodowymi szpiegowskich historii umieszczonej na widok publiczny.

Każdy ma swój ulubiony pomnik w Waszyngtonie, a Washington Monument (15th Street, SW) jest ulubieńcem dzieci, prawdopodobnie ze względu na widoki. Zjedź windą na górę pomnikiem pierwszego prezydenta naszego narodu, i cieszyć zabytków miasta z widokiem z lotu ptaka. Położony na północ od Washington Monument jest Vietnam Veterans Memorial i Lincoln Memorial.

Artykuł dzięki: