gry historyczne dla klasy 5
gry historyczne dla klasy 5

gry historyczne dla klasy 5

gry historyczne dla klasy 5 Chrono Trigger był monumentalny gry dla SNES, a po z godny sequel nie mogło być łatwe. Square-Enix był na wyzwanie, choć i wydała grę, która, jeśli to możliwe, nawet lepiej niż oryginał.

Gra wyróżniona unikalną fabułę zawierającą równoległe światy, a rozgrywka była w szybkim tempie i ekscytujące, zwracając uwagę na pola wrogów zamiast przypadkowych spotkań. Pomimo krytycznej roszczenia i ogromnej popularności, nigdy nie było kontynuacją Chrono Cross, ponieważ twórcy zapewne uznał, że nie można było poprawić doskonałości dwukrotnie.

1.Final Fantasy VII

Szokujące, prawda? Uważany za jednego z najlepszych gier wideo wszech czasów, to nic dziwnego, że Final Fantasy VII znajduje się na szczycie tej prestiżowej liście. Grafika i projektowanie poziomów jest inspirująca, a w chwili jego wydania (1997), grafika były przełomowe. Ścieżka dźwiękowa ponownie courteousy z Nobuo Uematsu, jest niczym wspaniałe.

Urokliwy i niepowtarzalny oddanych znaków, na czele z zadumy, a teraz kultowego Cloud Strife i jego nikczemny odpowiednik Sephiroth, tańczył sobie drogę przez wspaniały i wciągającej historii, która nigdy nie została od zwieńczone w 13 lat. Tytuł zrodził wielu naśladowców, ale jest i zawsze będzie tylko jeden: Final Fantasy VII.

Wyróżnienia: Grandia, Final Fantasy IX, Persona 2

Artykuł dzięki: