gry fabularne multiplayer
gry fabularne multiplayer

gry fabularne multiplayer

gry fabularne multiplayer

Jednym z gości potwierdza, że ??książki w bibliotece Gatsby są prawdziwe. Mówi: "- mają stron i wszystko -.! To triumf Co dokładności Co realizmu!"

Oczywiście, większość gości nie są zaproszeni i nawet nie wiem hosta. Ale najlepsze techniki Fitzgeralda do wyrażania tych stron i całą wschodnią świat jest sposób, w jaki nazwiska gości. Nazwy te są tak dobre, jak Dickens, jakie kiedykolwiek stworzono. Zauważ , jak Fitzgerald wymienia wymyślne nazwy, a następnie następuje z twardej rzeczywistości, kim naprawdę są i co się z nimi.

"From East Egg, potem przyszedł Chester Beckers i pijawek, a człowiek o nazwie Bunsena, którego znałem w Yale i Doktor Webster civet, który utonął latem ubiegłego roku w Maine i grabów i Willie Voltaires. - od dalej na wyspie przyszedł Cheadles i ORP Schraeders, a Stonewall Jackson Abrams Gruzji, a Fishguards i Ripley Snells. Snell był tam przez trzy dni, zanim udał się do więzienia, tak pijany na żwirowym podjeździe, że pani Automobile. Ulysses Swett za przejechał prawą ręką ".

gry fabularne multiplayer

Do końca powieści, suma wszystkich tych działań jest kilka stron huczne i nieodwzajemniona miłość sprawa. Ale wtedy pełne konsekwencje moralne kim ci ludzie są przebija powierzchnię, a wynik jest rozczarowanie i zniszczeniem.

Co powoduje tę moralną wybuch jest walka Gatsby jest z Tomem nad Daisy. Widzimy, że kiedy zmuszony do podjęcia decyzji, Daisy jest tchórzem. Ona nie opuści Tom, mimo że jest rasistą bully i ją zdradza. Potem zabija Myrtle w wypadku samochodowym hit-and-run i pozwala Gatsby wziąć na to nabrać.

gry fabularne multiplayer

Potem Gatsby trwa upadek znowu, kiedy Tom mówi Wilson który był właścicielem samochodu, a on zabija Gatsby. Ona i Tom wyjechać z miasta, po raz kolejny udowadniając, co tchórze są.

Nick mówi: "Oni byli nieostrożni ludzie, Tom i Daisy - oni rozbił się rzeczy i stworzeń i wycofał się z powrotem do swoich pieniędzy lub ich ogromnej nieostrożność. - I niech inni posprzątać uczynili"

Artykuł dzięki: