gra historyczna poznaje swoj kraj
gra historyczna poznaje swoj kraj

gra historyczna poznaje swoj kraj

gra historyczna poznaje swoj kraj

Czy odpowiedzi Iranu do izraelskiego ataku na broni programu jądrowego Be All Out War

Izrael jest umieścić w dość trudnej sytuacji, jak administracja Obamy jest poparcie od wszelkich rzeczywistych zębów w trakcie negocjacji z Iranem nad ich nuklearne zakładów produkcyjnych. Iran czyni broni jądrowej. Teraz sam w sobie mógłby powiedzieć, że inne kraje mają broń atomową w regionie też, ale prezydent Iranu obiecał "blow Izraela z mapy".

gra historyczna poznaje swoj kraj

Nawet jeśli te wypowiedzi są tak zlokalizowane retoryki politycznej, aby zapewnić reelekcję i wsparcia ze strony fundamentalistów w swoim kraju, Iran wykazał przez działanie, że oświadczenia te są poważne. Podczas konfliktu Hezbollah, Iran wysłał w 75 doradców wojskowych, aby pomóc uruchomić radaru pocisk kierowany używany do zlewu izraelski okręt. Iran przekazał także 100 milionów dolarów dolarów każdego roku Hezbollah, a sponsorowany swoją grupę, grupę, która została wyznaczona "międzynarodową organizację terrorystyczną" przez USA.

gra historyczna poznaje <a href=dresówka nadruk cyfrowy swoj kraj" title="gra historyczna poznaje swoj kraj">

Gdyby tak było cały Iran nie byłoby tyle powodem do niepokoju, ale tak nie jest. Iran również finansowane Hamas, który również wysłana prawie 10.000 rakiet w kierunku Izraela. Mimo że jest więcej do tej historii. Iran wysłał w powstańców i zbrojony przebijających RPG do Iraku, które zostały wykorzystane do zabijania amerykańskich żołnierzy i podważają nasze wysiłki tam. Zabijanie żołnierzy amerykańskich, kosztują amerykańskich podatników miliardy dolarów w ciągu długotrwałego konfliktu, który został kaleką ten naród.

Izrael jest bardzo zaniepokojony faktem, że Iran raz ma broń jądrowa będzie go używać na Izrael przez pełnomocnika ataku terrorystycznego. Sądząc po ich przeszłych czynów, słów i systemów wierzeń, to jest więcej niż możliwe, i to wydaje się być ich plan. Tak więc Izrael stoi w obliczu wielkiego dylematu. Bez solidarności Obama administracji, i podłożach, nie uderzą samych obiektów broni jądrowej w Iranie? A jeśli nie robią i czy robią i uda, spowoduje to wszystko się wojny między dwoma narodami? Jeśli tak, to w jaki sposób Izrael przetrwa? Proszę pomyśleć o tym poważny problem.

Artykuł dzięki: