gra historyczna podroz w czasie
gra historyczna podroz w czasie

gra historyczna podroz w czasie

gra historyczna podroz w czasie

Jak napisać skrypt gier wideo

Pisanie scenariusza gry wideo oferuje wyzwanie, które wykraczają poza sferę zwykłej formie pisemnej. Ale jest też coś, co może być niezwykle satysfakcjonujące w zakresie swojej kreatywności. Oto kilka wskazówek i porad dotyczących pisania skryptu gier wideo.

Dzisiejsze gry wideo są oparte na złożonych światów i opowiadać historie. Już nie ma gracz po prostu przejść przez ekrany powtarzalnych goblinami zabijaniu i upiorów w dążeniu do celu. Gracz oczekuje teraz, aby przejść przez świat, w którym znajduje się bogata historia i mnóstwo decyzji, które mają być wykonane. To przyczynia się do złożoności pisanie scenariusza gry wideo, ale również przyczynia się do bogactwa twórczości zaangażowanej.

Pierwszą rzeczą, którą trzeba myśleć o tym, że pisanie scenariusza gry wideo jest to, że nie jest taki sam jak pisanie scenariusza filmowego. Oba te procesy są podobne i zrobić film jak napisać scenariusz do gry wideo, ale to tylko część procesu. Istnieje całe mnóstwo materiałów, które trzeba pisać dla skryptu gry towarzyszących. Oto przegląd tego, co trzeba napisać i dlaczego.

gra historyczna podroz w czasie

Napisz wykonawczej przegląd historii w prozie

Jest to najważniejsza część skryptu gry i to, co będzie tonąć lub pływać skryptu. Przegląd ten ma powiedzieć atrakcyjną i niepowtarzalną historię i powinien powiedzieć całą historię z otworu sceny gry przez głównych etapów aż do ukończenia gry. Przegląd taki może być niemal dowolny rozmiar i byłoby bardzo proste, aby to było napisane dziesięć stron lub więcej. Pamiętaj, że dzisiejsze gry wideo są bardzo skomplikowane i historie mogą być bardzo złożone. Przegląd ten jest najważniejszą częścią scenariusza. Można by kupowac to twórców gier, aby sprawdzić, czy są zainteresowani rozwijaniem go w grze.

Napisać historię i kontekst świata

Artykuł dzięki: