gry fabularne na przegladarke
gry fabularne na przegladarke

gry fabularne na przegladarke

gry fabularne na przegladarke

Jak stać się przedmiotem badań Medical

Będąc medyczne testy przedmiotem jest interesującym sposobem, aby zarobić dodatkowe pieniądze, pomagając naukowcom opracować nowe leki potencjalnie ratujących życie. Jeśli kiedykolwiek chciał ciekawe hobby, które faktycznie płaci, aby spędzić kilka dni w łóżku leżące wokół oglądanie telewizji i granie w gry wideo, to możesz stać się przedmiotem badania lekarskie.

Testowanie odbywa się w szpitalach całego kraju i przedmiotów testowych można zrobić tysiące dolarów za pobyt na noc na weekend, lub co kilka zaplanowanych wizyt lekarzy. Oto jak to zrobić:

Zidentyfikuj swój typ grupy badawczej: Istnieją testy medyczne dostępne niemal dla każdego, od leków odchudzających, na krzepnięcie krwi. Wiele badań dostępne są dla osób zdrowych, jak również. Jeśli obecnie cierpią na dolegliwości będziemy chcieli, aby rozpocząć wyszukiwanie poszukuje nowych metod leczenia tych.

Szukaj studiów powiązanych: Do prostego wyszukiwania Google lub Bing znaleźć obiekty do prowadzenia badań w danym obszarze. Za pomocą takich pojęć, jak "medycznych badanych" lub "tematów badawczych narkotyków." Pamiętaj, aby sprawdzić swoje lokalne Yellow Pages i ogłoszenia internetowych, takich jak Craigslist lub Backpage.

Zawężenie wyszukiwania: Po znalezieniu kilka firm patrzeć przez ich indeks na studia mogą ubiegać się.

Jeśli masz konkretne choroby lub niepełnosprawności może warto spojrzeć na badania, które zajmują się nim w pierwszej kolejności. Jeśli jesteś zdrowy wygląd "zdrowych" badań, które będzie można umieścić w grupie kontrolnej do testowania skutków ubocznych różnych nowych leków.

Wystąp o badaniu: Po znalezieniu kilku badań, które Cię interesują, postępować zgodnie z protokołem aplikacji firmy do zapisania się do badania. W większości przypadków zakład uruchomiony test oddzwoni w ciągu kilku dni i daje wywiad telefoniczny.
Artykuł dzięki:

Zobacz stronę autora: materiały termoizolacyjne