gry historyczne dla klasy 4
gry historyczne dla klasy 4

gry historyczne dla klasy 4

gry historyczne dla klasy 4

4.Vagrant Story

Gra, która wyróżnia się spośród innych na liście ze względu na jego multi-gatunku odwołania, Vagrant Story jest mniejszym zapowiadał tytuł, który zasługuje na uznanie wśród największych RPG ery. Mieszanie ze sobą tradycyjne elementy japońskiego RPG ze stymulacją up-tempo i stylizacji gry akcji, wysiłek Square zrobić ciemne i filmowy intrygująca gra okazała się wielkim sukcesem. Vagrant Story jest zasadniczo dungeon-crawler, ale nadrabia to monotonii poprzez wprowadzenie świetny system walki oparty na ataki combo i strategii użytkownika. Gra jest zaskakująco trudne, bezlitosne dla nowych graczy, ale dla tych, którzy są na wysokości zadania, Vagrant Story oferuje niezapomniane wrażenia w grach, które nie posiada duplikat na PlayStation One.

3.Final Fantasy VIII

Final Fantasy VIII miał wiele do sprostać. Jego poprzednik jest uważana za jedną z najlepszych gier wszech czasów, a wszyscy spodziewali VIII kontynuować ten trend. To zrobił. Final Fantasy VIII był kolejnym cudownym osiągnięciem z magów na placu, i był tak wpływowa jak gier, które pojawiły się przed nim. Pierwsze Final Fantasy do funkcji realistycznie proporcjach znaków, VIII miał również jeden z najbardziej dojrzałych i zabawnych opowieści można znaleźć w RPG.

gry historyczne dla klasy 4

Bohaterem jest stoicka i nastrojowy nastolatka imieniem Squall, który jest przeszkolony w Balamb Garden, aby stać się członkiem elitarnego najemnika życie znanego jako materiału siewnego. Jeśli to nie wystarczy, aby zwilżyć apetyt, on również dzierży jeden z największych broni w historii gier: the Gunblade. Final Fantasy VIII był radosny doświadczenie, które zdobył swoje miejsce na tej liście.

2.Chrono Krzyż

Chrono Cross to jedna z tych gier , które Musiał udzielonych deweloperom równe dawki emocji i niepokoju. To był kontynuacją Chrono Trigger, który szybko stał się kultowy, gdy została wydana w 1995 roku na SNES.
Artykuł dzięki: