gra fabularna po angielsku
gra fabularna po angielsku

gra fabularna po angielsku

gra fabularna po angielsku

O Najważniejszym efektem było to, że granica promować demokrację. Jeśli mieszkasz na granicy, centralny organ zanika, a nawet mały człowiek może przejąć kontrolę nad własnym życiem.

Skąd granica i ruch na zachód wpływa amerykański charakter?

O Granica stworzył Amerykanin, który był samolubny i indywidualistyczne, ceniących wolność osobistą przede wszystkim, wraz z siłą, dociekliwości, praktyczny, wynalazczego umysłu i żywiołowość.

gra fabularna po angielsku

W skrócie, powiedział Turner, "Ameryka jest inna nazwa okazji." Ale Turner zakończył swój esej o kluczowym punkcie:

o W 1890 roku, po 400 latach, granica zniknęła, a wraz z nim zakończył się pierwszy wielki okres historii Ameryki.

gra fabularna po angielsku

Zauważ, że jeśli Turner jest tuż przed zamknięciem granicy oznacza zasadniczą zmianę w charakterze amerykańskiego, ponieważ granica nie wywiera swą moc. Cięcie do 1925 roku i publikacja The Great Gatsby. Jesteśmy już 35 lat po zamknięciu granicy, i siedem lat po wielkiej wojnie, stoczonej pomiędzy skorumpowanych mocarstw europejskich pierwotnie uciekli do utworzenia w Ameryce w pierwszej kolejności. W Ameryce od 1925 roku, połączenie przeznaczenia jest teraz: Go East młody człowieku, idź na wschód.

Innymi słowy, wielki amerykański mit nie jest już zachodni, to jest to "Wschodni". To właśnie ruch Nicka: zaczyna w Midwest - solidne, nic fałszywe - i idzie na wschód, nie robić rzeczy, ale sprzedać obligacje, aby dużo pieniędzy od pieniędzy. Nick jedzie zrobić to bogata w wielkim amerykańskim mieście biznesu. Gatsby ulega ten sam ruch Wschodnia: on jest Midwesterner kto idzie na wschód i sprawia, że ??jego majątek.

Gatsby okazja, aby zmienić swoje życie, a nie idzie za tym nowym amerykańskim śnie przychodzi wraz z pojawieniem się człowieka o imieniu Dan Cody. Nick mówi Cody jest. "- Rozpustnik pionierem, który podczas jednej fazy życia amerykańskiego, sprowadzony na wschodnim wybrzeżu dzikie przemoc burdelu pionierskich i salonie"

Artykuł dzięki: