historyczna gra karciana
historyczna gra karciana

historyczna gra karciana

historyczna gra karciana Niektóre badania pokazują, że nastolatki badawcze zje średnio cztery posiłek fast food tygodniowo. To doprowadzi do listy przyczyn jest niezdrowe nawyki żywieniowe i biednych wyborów żywieniowych.

Naprężenie

Nastolatki są pod ogromną presją rówieśników w szkole iw życiu codziennym. Nie może być stresujące wydarzenia w życiu nastolatka, takie jak śmierć, rozwód, a nawet nadużyć. Wielu nastolatków reagują na stres przez przejadanie się. Na początku, że może to również skutkować nie tylko innych ludzi stawiających je w dół, ale także jego / jej własna samoocena biorąc trafienie. Stwierdzono, że duża część z nadwagą nastolatków uważa się klinicznie depresji. Choć depresja może często powodują przejadanie się, zwykle jest otyłych może również powodować depresję. Depresja może prowadzić do niskiej samooceny, a jeśli problem nie jest leczone, może doprowadzić do samobójstwa nastolatka.

Medyczny Psychologicznie

Nie mogą być również problemy zdrowotne, które wymagają nastolatków brać leki, takie jak sterydy, chociaż problemy zdrowotne stanowią zaledwie około 1% nastolatek otyłości. Nadwaga nastolatków, w szczególności nie mogą być dotknięte fizycznie, jak psychicznie z nimi staje cele kpin, drwin, a także złe traktowanie meted im przez innego nastolatka w szkole, jak iw społeczeństwie.

Brak doświadczenia

Dzisiejszy styl życia jest znacznie różni się od dziesięciu lat temu, z nowoczesną technologią i fast food oferuje trochę poprawić swoje zdrowie. Teraz dzień, nastolatki są tak entuzjazm spędzać cały dzień i noc przed komputerem, pudełka lub dowolnej konsoli do gier grają swoją miłosną grę. Niektóre nastolatki mogą siedzieć i oglądać telewizję podczas Wiadomości tekstowe swoich dobrych przyjaciół. Wielu nastolatków teraz właścicielem samochodu, więc szansa na spacery również zmniejszyć.

Artykuł dzięki: