gra fabularna dzikie pola
gra fabularna dzikie pola

gra fabularna dzikie pola

gra fabularna dzikie pola Kiedy po raz pierwszy się z nią spotkać, Nick mówi o niej i Jordan, "Dwie młode kobiety rozrósł się powoli na podłogę - nie było podniecenie w głosie [Daisy] - obietnica - że nie było gejów, ekscytujące rzeczy, unoszący się w następna godzina ". Gdy Daisy mówi mówi takie rzeczy jak: ". Czy zawsze oglądać na najdłuższy dzień w roku, a potem brakuje go zawsze oglądać na najdłuższy dzień w roku, a potem miss it"

Podobnie jak dzieci narzeczona Davida Copperfielda, absolwentką jej mały palec w górę dla wszystkich, aby zobaczyć i mówi: "Spójrz ranię go! -. Zrobiłeś to, Tom" Później, gdy opisując głos Daisy, Nick mówi: "Ona ma takie niedyskretne głos - Jest pełna" - Wahałem "Gatsby mówi:" Jej głos jest pełen pieniędzy. ".

gra fabularna dzikie pola

dziewczyna Nicka, Jordan, jest odmianą Daisy i zapowiedź jej działań. Od samego początku, Nick zastanawia się, co ukrywa się Jordan. Kiedy odchodzi pożyczony samochód w deszczu i kłamstwa o tym, Nick pamięta gazety historię o tym jak Jordan przeniósł swoją piłkę od złego leżą w turnieju golfowym.

gra fabularna dzikie pola

A potem Jordan jedzie a ona niemal uderza kogoś ze swojego samochodu. Ona jest niedbałe, ale ona nie obchodzi. Gdy Nick konfrontuje ją na nim, jak mówi to do innych ludzi, aby utrzymać się na jej drodze. Inną techniką, która wykorzystuje Fitzgerald powiedzieć Great American Story jest sposób opisuje on stronom Gatsby jest. Są mikrokosmos powieści, bo wszyscy tam jest zawyżona, fałszywe i nieistotne.

Fitzgerald przełącza się w czasie teraźniejszym. Zauważ, jak on opisuje imprezę jak powietrze lub woda wyrazić obrzęk i spada, a nic nie jest trwałe. "Śmiech jest łatwiejsze minuty na minutę - Grupy zmienić szybciej, puchną z nowo przybyłych, rozpuścić i forma w tym samym oddechu, już tam są wędrowcami, którzy splot pewnych siebie dziewczyn tu i tam wśród stouter i bardziej stabilne, stają się dla ostre, radosna chwila w centrum grupy, a następnie podekscytowany triumfu schodzenia dalej przez morze zmiany twarze i głosy i barwy w ramach stale zmieniających się światło. "

Artykuł dzięki: