gra historyczna na lekcji
gra historyczna na lekcji

gra historyczna na lekcji

gra historyczna na lekcji

Kilka warstw skał leżały około trzech stóp wysokich nic trzymać je razem, ale siebie. Odkryliśmy skamieniałego drewna, kamienia, żelaza kolorowe kawałki szkła, płaskie owalne kamienie, bardzo miękki, glittery piaskowiec, otwarte geod z białymi kryształkami, małych okrągłych kamyków, szarych płaskich płyt i niebieskich geod. Ta kolekcja reprezentowane dziesięć wartości lat "pamiątek" z Teksasu aż do momentu ich Montana ziemi.

Maleńki Verbena fioletowy i zielony i biały Chaparral były w pełnym rozkwicie z milionów nowych kwiatów. Oni pachniał piżmowy Kolonii leżały nanoszone jak zasłony płot w ich podwórku. Lat wcześniej, babka sadzone pomarańczowego drzewa obok domu, aby chronić go przed zimnem w zimie. Wszyscy mówili jej, że pomarańczowe drzewa nie rosną w San Antonio, ale dopóki żyła, że ??drzewa pomarańczowe produkowane słodkich pomarańczy.

Dwa fioletowy i dwa różowe krepa Myrtle drzewa rosły na podwórku obok drzewa Granaty, które zostały przywiezione z innego stanu. Babcia dała mamie kilka słoików domu wykonane mustang galaretkę, że zrobiła z dzikich winogron mustang, które wyrosły na nieruchomości. Znalazła krzaki dzikiej morwy i krzewów malin na ziemi, ale przyroda zwykle przerwano ich apetyt na nich w pierwszej kolejności.

Jeśli zrobiło na winorośli, krzewu lub drzewa, mogła uczynić go rozwijać, utrzymać go w słój i przekazać je do znajomych, rodziny i społeczności. Ona nawet zbierane świeże jaja codziennie od kurniku i dziadek dojone swoją osobistą krów Jersey dwa razy dziennie.

Ich stare gospodarstwo kuchnia była pochylona, ??dodatek kucharz ganek z dachem, który był pełny stóp krótszy niż w pozostałej części domu. Piec nie gotować równomiernie, ponieważ siedział na skarpie, ale nadal były wspaniałe ciasteczka w piekarniku babci! Miała prawdziwe "okno na lodzie" z kawałkiem lodu w nim dla chłodnictwa i starej maszynie timey prania; takiej, która ściska ubrania za pomocą dwóch rolek.
Artykuł dzięki: