fabularna gra kryminalna
fabularna gra kryminalna

fabularna gra kryminalna

fabularna gra kryminalna

Problem otyłości u nastolatków

Otyłość u nastolatków jest narastającym problemem, który stał się gorzej w ostatnich czasach, a stawki są co roku rośnie. Ameryka jest głównym liderem w otyłości u nastolatków. Niektóre raporcie wskazano, że aż 33% nastolatków są teraz otyłych. Uważa się, że więcej niż 25% w wieku szkolnym ma nadwagę, a w rzeczywistości, otyłość i prawie czwarty z nich ryzyko wystąpienia choroby serca, udaru, cukrzycy, a także możliwie wczesnej śmierci. Najgorsze jest to, że według badań przeprowadzonych badań na temat otyłości u nastolatków, okazało się, że młodzież w wieku od dziesięciu do trzynastu miałoby 80% szansę stania otyłych dorosłych.

Jakie są możliwe przyczyny otyłości?

Otyłość u nastolatków może spowodować, gdy nastolatek ma więcej niż 10% dodatkowego ciężaru nad tym, co jest sugerowane wagi dla danej wysokości. Otyłość u dzieci i nastolatków ma miejsce, gdy ich łączna podaż energii jest większa od całkowitej energii wydatkowanej, czyli energia dziecko lub nastolatka używa się podczas ćwiczeń fizycznych lub działania. Istnieje sporo czynników, które należy rozważyć, gdy patrzy na ten problem.

Historia rodzinna

Jeśli nie ma w rodzinie otyłości szanse są wysokie nastolatek opracuje również otyłość ... z rodzicami nad przygotować jedzenie, zaburzenia odżywiania lub oboje rodziców pracuje i nie ma czasu, aby przygotować jedzenie, to wszystko może doprowadzić do opracowania złe nawyki żywieniowe dla nastolatków, kiedy wyjechali do swoich urządzeń.

Jedzenie

Ponieważ czasy przejść, sposób przygotowania żywności, a częstotliwość jest zmieniana, a to jest o wiele inaczej niż nasi przodkowie zrobić. Wtedy nasi przodkowie gotowane od zera, ale teraz są dostępne w restauracji fast food i szybkie posiłki fix wszędzie, wystarczy tylko wybrać numer zrobi.
Artykuł dzięki: