akademicka gra historyczna
akademicka gra historyczna

akademicka gra historyczna

akademicka gra historyczna

Oczywiście, nazwa Cody cofa nas do jednego z legendarnych postaci z amerykańskiego Zachodu, Buffalo Bill Cody. Paradoksalnie, Buffalo Bill był jednym z ludzi najbardziej odpowiedzialnych za nie tylko zamknięcie zachodniej, ale także przekształcając go w mitycznej historii i spektaklu handlowego Wschodu, aby cieszyć się z komfortu ich mandatów.

Jedna forma "Wschodniej" to historia gangstera. W opowieści gangsterskiej, zamiast stać osobę substancji konfrontując gruntu, na granicy, imigrant wkracza w świat miasta, z façAdes, ekstremalnych różnic bogactwa i władzy. Bohater gangster jest uszkodzony przez fałszywe cele i fałszywego sukcesu, jego pragnienie pieniędzy i statusu. Historia gangsterska została skodyfikowana przez trzech filmów we wczesnych latach 30-tych. "Public Enemy", "Mały Cezar" i "Człowiek z blizną" Wszyscy byli pod silnym wpływem The Great Gatsby. "Człowiek z blizną" sprawia, że ??nawet Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego bezpośrednie przechwyty, podobnie jak znak i sceny z koszul.

W strukturze Wschodniej story, Fitzgerald stawia inną strukturę, prostą historię miłosną. Gatsby chce Daisy. Umieszczając historię miłosną w Wschodniej struktury będzie po amerykańskiego sukcesu w mieście, Fitzgerald okazuje Daisy w ludzkiej ekspresji amerykańskiej obietnicy który jest uszkodzony przez pieniądze i status. A miłość sama jest skręcony i zniszczone.

akademicka gra historyczna

Po skonfigurować to bardzo czyste, zwarte struktury historia, historia miłosna na terenie wschodniej, Fitzgerald sprawia wszystkich wariantów swoich bohaterów na ten temat. Jest to jedna z technik, która pozwala Fitzgerald powiedzieć Great American Story tak zwięźle.

Nick, główny bohater, jest stały, znaczący i moralnym. Mówi: "Jestem powolne myślenie i pełen przepisów wewnętrznych." Każdy podejrzewa się co najmniej jedną z cnót kardynalnych, a to jest mój.
Artykuł dzięki: