gry historyczne do pobrania za darmo
gry historyczne do pobrania za darmo

gry historyczne do pobrania za darmo

gry historyczne do pobrania za darmo

BCGs wojskowe lub okulary - Birth Control

Jeśli rozważasz karierę z sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych jesteś prawdopodobnie ciężko pracuje, aby przygotować się do egzaminu ASVAB i nadchodzących doświadczenia Bootcamp. Jeśli potrzebujesz skorygować widzenie wtedy będzie wydany zbiór BCGs. W tym artykule omówię ich znaczenie.

Bootcamp lub podstawowym doświadczeniem szkolenia, został zaprojektowany, aby umieścić wszystkie rekrutów na równej stępce. Niezależnie od tego, skąd pochodzisz i co poprzednia stan w życiu może być, po przyjeździe na szkolenia podstawowego jesteś za najniższy z niskich.

Ma to na celu zapewnienie, aby pozostawić wszystkie swoje wyobrażenia cywilne tyłu, i nauczyć się, jak być prawdziwym żołnierzem, żeglarz, lotnicy i obsługa członkiem. Część tej podziałem i procesu narastania uzyskuje się poprzez wszyscy wyglądają tak samo.

Obejmuje to ten sam mundur, fryzura, i tak nawet te same oczu okulary dla tych, którzy wymagają poprawiony wizji. Military Issue okulary są duże, z dużym polem widzenia i grubych ciemnych ramkach.

Logika tych szkieł jest zapewnienie, aby uzyskać maksymalne pole widzenia, jeśli spojrzeć przez nich, niezależnie od kąta. Są wodoodporne i odporne na uderzenia, które będą chronić swoje oczy, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Okulary antykoncepcyjne

Korzyści bok okulary są uważane za mniej niż stylowy wielu. Więc anty-stylowy w tym, że są one starannie przydomek BCGs lub okulary antykoncepcyjne. Oznacza to, że gdy ktoś nosi te okulary, to sprawia, że ??wyglądają tak nieatrakcyjne, że będą w stanie przyciągnąć członkiem przeciwnej płci. Które w bootcamp niekoniecznie jest złe ponieważ podpinania się z innego rekruta jest podstawą do rozliczenia.

Okulary Rape Prevention

Okulary te zostały faktycznie nazywa RPG w jednym punkcie. RPG to skrót od Rozporządzenie Okulary korekcyjne. Jednak wkrótce zdobył odpowiedniego tytułu gwałtu Prevention Okulary. To jest chyba ostrzej interpretacja porównaniu do kontroli Okulary Narodziny o tych samych pojęć podstawowych.

Nawiasem mówiąc, jeśli rozważa przyłączenie wojskowych należy pobrać mój darmowy ebook: "Raise Your ASVAB wynik z 10 Proste wskazówki"

Lub odwiedź moją stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji o tym, jak mój jeden-na-jeden ASVAB Korepetycje mogą pomóc Ci osiągnąć swoje marzenia wojskowe

Artykuł dzięki: