gra fabularna harcerska
gra fabularna harcerska

gra fabularna harcerska

gra fabularna harcerska

The Guild 2 - bardzo wciągająca

"The Guild 2" to gra, która ma każdy aspekt, co chcesz w grze. Jeśli są w porządku z długim tutoriala i uczenia się wiele funkcji, można dokładnie korzystać z tej gry PC. Posiada elementy z The Sims, Piraci, Dynastie, prawa i porządku, polityce i innych fajnych koncepcji. Poza tym, że grafika jest niesamowita do góry go.

Zaprojektować swoją postać i wybrać jego statystyki wyjściowych, które budują z doświadczeniem. Jest to typowe dla większości gier RPG (Role Playing Games). Można być rzemieślnikiem, łotrzyk, badacz lub patrona. Ich jest 3-5 podklasy w tych kategoriach, w zależności od tego, kogo wybrać. Takich jak górników, drwali czy czarnej kuźni. Można zatrudnić pracowników, aby pomóc firmie (łotrzyków mogą wynająć bandytów, patronów zatrudnić sługi). Jest to bardzo wciągające, jak ich jest realna gospodarka czas w grze. Wydobywana jest żelazo, sprzedać go na rynku, to Smith może go kupić, zrobić coś i sprzedać tego elementu (zbroja, miecze, etc.) na rynku. Następnie komputer lub Real Player można przechowywać go w swoim domu lub nosić go. Rogue może następnie przejść do jego domu i ukradł. Więc pozycja nie jest stracone, chyba postać umiera. On może nawet przekazać swoje pozycje na swoich dzieci, jeżeli jest on ze starości. Plus ceny na rynku zmieniają się w zależności od podaży. Możesz zarabiać pieniądze tylko z kupna i sprzedaży na różnych rynkach.

Gra jest multiplayer, jak również, w Internecie lub w sieci, która sprawia, że ??naprawdę przyjemne. Można konkurować na rynkach lub w wyborach. Vie dla burmistrza miasta lub oskarżają się wzajemnie o zbrodni w sądzie. Albo można sprzymierzyć i spróbować wyjąć innych Gildii komputerowych. Ich jest wiele miast w każdej mapie i mnóstwo miejsca, aby uruchomić własne miasto i pokazać je do swojego przyjaciela w grze.
Artykuł dzięki: