gry historyczne wojenne
gry historyczne wojenne

gry historyczne wojenne

gry historyczne wojenne Ta gra stała się klasycznym z powodu jego sprytnych zagadek, szabli ostre pisma i znaków pamiętnych.

Innym przykładem przygodowa gra wideo jest Metal Gear Solid 3: Subsistence. Ta gra jest rozbudowana wersja Metal Gear Solid 3: Wąż Eater i zawiera pewne funkcje z Metal Gear Solid Snake: a oryginalną Metal Gear.

Wyścigi:

Mechanika gry obejmować odtwarzacz jazdy supercar z celem końcowym wygrania wyścigu. Gatunek wyścigów jest uważany za pioniera w branży gier wideo. Wiele początku filmu były częścią tego gatunku wyścigów. Popularnym przykładem jest Burnout: Revenge, który jest częścią serii gier Burnout.

Sukces tej serii jest epickiej proporcji. Gra zajmuje się zemsty i zniszczenia i oczywiście, wygrywając wyścig. Tourist Trophy: Biura konna Simulator sport poprawiona grafika i autentyczne pojazdy wyglądające. W tej grze masz szansę zagrać w 35 różnych trybach gry.

Role Playing Games lub RPG:

RPG stworzyły niszę w branży gier. Jednym z przykładów jest sukces Fable III, który jest ustawiony w epoce przemysłowej i funkcje nowego bohatera, który jest przeznaczony do tworzenia rewolucji, przejmie tron ??po obaleniu króla i niszczenia zła istota, która zagraża ziemi i ludzi.

The Final Fantasy XI Online: Treasures of Aht Urhgan jest najnowszym z serii Final Fantasy, która była ulubionym wśród pokolenia graczy. Ta gra to trzecia z serii MMO gry RPG online (MMORPG).

Strategia:

Ten gatunek gier ma na celu wydobyć myślenia i planowania umiejętności graczy. Ten gatunek zawiera grę strategii i strategii czasu rzeczywistego (RTS) gry. StarCraft II jest dobrym przykładem tego gatunku. Przedstawia 26th century walkę o dominację w epickiej proporcji. Ustawa of War: Bezpośredni Action to gra RTS, która wykorzystuje live action cut-sceny.

Aby dostać się dogłębnie na niektóre z najlepszych gier wideo na rynku, kliknij bluegoop.net

Artykuł dzięki: