gry historyczne dla klasy 6
gry historyczne dla klasy 6

gry historyczne dla klasy 6

gry historyczne dla klasy 6

Nowoczesne techniki pisania - na Wielki Gatsby

Wielki Gatsby to prawdziwa powieść Great American. Co jest jeszcze bardziej zdumiewające jest to, że Francis Scott Fitzgerald zrobił to w niewiele więcej niż opowiadania. Jak on to zrobił? Zasadniczo, napisał Great American Story. Fitzgerald był w stanie stworzyć coś, co może być podstawowa struktura historia 20th Century Ameryki i splot razem liczbę znaków, że każdy wyrażają inne podejście do problemu, że struktura eksponuje.

Zacznijmy końcowych powieściowych, ponieważ mówią nam strukturę. A struktura mówi nam więcej o tym, jak historia działa, niż cokolwiek innego. Na początku książki, Nick opowiada nam historię o osobie, którą poznał, gdy udał się na wschód. Pod koniec książki, Nick mówi, wrócił do domu Midwest.

Patrząc na ramie opowieści mówi nam dwa kluczowe punkty. Po pierwsze, prawdziwe Głównym bohaterem jest Nick. Fitzgerald używa trzeciej osoby gawędziarza. Tak więc podstawowa struktura opowieści będzie śledzić, jak Gatsby zmienia życie Nicka. Po drugie, Nick nie wychodzi na zachód. On idzie na wschód.

Aby zrozumieć, dlaczego jest to tak ważne dla tej powieści i rzeczywiście wszystkich amerykańskich opowieści, musimy przyjrzeć się podstawowym ruchem amerykańskiej historii. Ten ruch: "Idź na zachód, młody człowieku Idź na zachód.". Skąd ten ruch określić charakter amerykańskiej? W 1893 roku Frederick Jackson Turner napisał esej zatytułowany "Znaczenie Granicy w American History", jeden z najważniejszych esejów w dziejach historii.

gry historyczne dla klasy 6

Frontier Hipoteza powiedział:

O Granica była miejscem spotkań barbarzyństwa i cywilizacji.

O jako imigrant konfrontacji tyglu bezpłatnej surowej ziemi, ziemia przekształcił go z europejskiego na Amerykanina.

O jako linia granicy ruszyli na zachód, kraj stał się stopniowo mniej angielskie, bardziej amerykański.

Artykuł dzięki: