gra historyczna dla dzieci
gra historyczna dla dzieci

gra historyczna dla dzieci

gra historyczna dla dzieci Jestem jednym z niewielu uczciwych ludzi, jakich kiedykolwiek znałem "Fitzgerald kontrastuje z Gatsby stałe Nick: fałszywy, pusty, niemoralne i nielegalne, ale Gatsby ma jeden zbawczej łaski, on idzie po ideał prawdziwej miłości...

Nick mówi Gatsby "Uśmiechnął się zrozumiałe I wiele więcej niż zrozumiałe. - [Uśmiech] zapewnił, że to właśnie miał wrażenie was, że w najlepszym, musisz nadzieję przekazać właśnie w tym momencie zniknął. - Oraz szukałem w eleganckim młodym roughneck, rok lub dwa ponad trzydziestu, której skomplikowane formalności mowy prostu brakowało jest absurdalne. "

Gatsby mówi Nick: "Jestem synem bogatych ludzi na Środkowym Zachodzie - teraz wszyscy nie żyją byłem wychowany w Ameryce, ale wykształcony w Oksfordzie, ponieważ wszyscy moi przodkowie zostały wykształcone przez wiele lat.".

"Jaka część Środkowego Zachodu?" Spytałem od niechcenia.

"San Francisco."

Gatsby kontynuuje: "Po tym żyłem jak młody radża we wszystkich stolicach Europy - Paryż, Wenecja, Rzym - zbieranie kamieni, głównie rubiny, polowania na grubą zwierzynę - Nie chciałem, żebyś myślał, że jestem tylko niektóre nikt. " Dodając do tego poczucia Gatsby jako fałszywe, Fitzgerald ma każdy tworzenia plotek i fałszywych obrazów niego. siostra Myrtle mówi o Gatsby "Mówią, że jest siostrzeńcem lub kuzyn Cesarza Wilhelma. To miejsce, gdzie wszystkie jego pieniądze pochodzi."

W jednej ze swoich stron kobieta mówi: "Ktoś powiedział mi, że myślał, że zabił człowieka raz." Kolejne odpowiedzi "- To bardziej, że był niemieckim szpiegiem w czasie wojny." Wiązanej z pustych znaków i pogłoski każdego z nas pragnienie statusu. Status jest nadawany wartość w oczach innych. Definicji nie jest znaczna.

Stan jest formą utrzymując wynik sukcesu: Jestem lepszy, bo ci ludzie są gorsze. Pani McKee mówi: "I prawie małżeństwem trochę Kike, którzy nie byłem za mną od lat.
Artykuł dzięki: