gra historyczna wyprawa dookola swiata
gra historyczna wyprawa dookola swiata

gra historyczna wyprawa dookola swiata

gra historyczna wyprawa dookola swiata

W przeciwieństwie do klasycznych systemów, które wykorzystują grupę strony dd, w tej grze, mamy tylko bard. Poza tym, wybór postaci gracza, który zostanie wywołany przez muzykę, jest całkowicie zależny od gracza. Stwarza to bardzo ciekawe kombinacje. Na przykład, w niektórych punktach, możemy mieć w naszej firmie stworzenie, które ma charakter "Cleric" czy "Złodziej". Ciągłe zmiany w postaci utrzymać grę świeże i pozwalają graczowi wypróbować wiele kombinacji.

Gra jest duży jak na dzisiejsze standardy, jak to trwa prawie 20 godzin. Ponadto, jest to niemożliwe dla graczy, aby zobaczyć wszystko po raz pierwszy grają w grę. Rozgrywka zawsze porusza się i nigdy nie pozostaje matowa, co prowadzi do odtwarzacza, który nie ma potrzebę powrotu do regionów, które już odwiedziliśmy. Niektóre z moich ulubionych scen, kiedy to nazywa Bard o pomoc, gdyż jest prawie oczekiwaniami, to sprawia, że ??gorsze rzeczy. Misje są zawsze oryginalne i pełne humoru.

Ta gra ma wspaniałe grafiki dla Androida Gry. Wszystkie rzeczy są pięknie wykonane, a oni mają kreskówkowe styl. Wszystkie postacie mają osobowość, a aktorstwo głos jest profesjonalny, zwłaszcza Narrator. Ponieważ jest to bard Tale gry, muzyka jest jego drugie imię. Wszystkie mechaniki gry są otoczone muzyką. Jest to element, który sprawia, że ??jest wyjątkowy, oprócz wyżej wymienionych. W trakcie gry, można spotkać wiele postaci, że jedyną rzeczą robią, jest śpiewać. Można słuchać piosenek i śpiewać w stylu karaoke. Można także zobaczyć słynny żółty punkt miał do ciebie, co Słowo śpiewać. Znajdziesz tu wiele razy samodzielnie, po prostu wędrówki i śpiewać piosenki. Utwory są tak dobrze napisane. Słuchaj początku utworu piwo i będziesz wiedział.

gra historyczna wyprawa dookola swiata

Uzbrojony w jego jadowity humoru i doskonałą grafikę, dowcipne dialogi, szybki czas ładowania, zarządza nie podejmując się poważnie, aby stworzyć jeden z najbardziej znaczących RPG zoptymalizowanych dla Androida.Dodatkowo ta gra pochodzi z trzech starych tytułów Bard Tale z ery PC. Jest to 4 gry w jednym, a jeśli lubisz wielkie przygody i zabawne momenty, po prostu uwielbiam to miejsce.

Najlepsze Android Gry RPG

Artykuł dzięki: