gra historyczna kto pierwszy na olimpie
gra historyczna kto pierwszy na olimpie

gra historyczna kto pierwszy na olimpie

gra historyczna kto pierwszy na olimpie

Bard Tale

Kiedy czytam recenzję IGN barda Tale, w którym powiedział, że jest najzabawniejsza gra kiedykolwiek grał, ja nie wierzę w pierwszej kolejności. Ale, oczywiście, w ciągu pierwszych dziesięciu minut, zdałem sobie sprawę, że mieli rację. Bard Tale to RPG z utalentowanego humoru i to jest tak wciągająca! Ponadto, zgodnie z twórcami, jest to jedna z największych gier jakie kiedykolwiek wyjdzie na Androida. To ciekawe, że w wersji tej gry na chipsetach Tegra zajmuje 3.4 GB wolnego miejsca!

W tej grze, nie są już grać bohatera, który uratuje świat, ale jedyną rzeczą, która się liczy na "bohatera" to pieniądze i dobrą zabawę. Bierzemy na roli barda, wędrowny wojownik i okazjonalnego Monster Hunter z dobrym poczuciem humoru (gdy mówi bohater Powrót do narratora jest szczególnie zabawne)! On właśnie przyjechał do miasta Houton, tylko z lutni i pustymi kieszeniami. Historia zaczyna się problem, szczurach i zanim się zorientujesz, jesteś zaangażowany w wielką masaż leczniczy poznań przygodę w poprzek całego regionu Houton. W ten sposób można rozpocząć polowania na potwory i inne podobne wrogów. Gra posiada ponad 50 różnych znaków, nie licząc bossów. Tak, jak wygrywać bitwy i zakończyć misję, zdobywasz poziomy, a gra staje się trudniejsze.

gra historyczna kto pierwszy na olimpie

Dzięki pomocy muzyki, bard uczy się liczyć na pomoc niektórych stworzeń. Początkowo tylko Bard wie jedną piosenkę, która pozwala mu na wezwanie o pomoc ... myszy. W trakcie gry, może on ostatecznie przywołać cztery istoty w tym samym czasie, spośród 16, które będą towarzyszyć mu w jego podróżach.

Jak we wszystkich grach RPG, statystyki bard poprawiają podczas swoich przygód. Tymczasem Bard uczy się nowych umiejętności, które pozwalają mu na różne rodzaje ataków, takich jak ataki, ataki combo z dwóch broni i wielu innych. Wreszcie, wraz z nowymi umiejętnościami, Bard znajdzie nowych instrumentach, takich jak gitara elektryczna, która pozwala mu szybciej uzupełnić swoją magiczną energię.

Artykuł dzięki: