historyczna gra dydaktyczna
historyczna gra dydaktyczna

historyczna gra dydaktyczna

historyczna gra dydaktyczna

Najlepsze gry Roleplaying - Top 5 RPG dla PlayStation One

PlayStation jest powszechnie uważany jako konsola gier RPG, która doprowadziła do głównego nurtu, a ta ocena jest w pełni zasłużony. Rewolucyjne 32-bitowa grafika pozwolił graczom łączyć się ze swoimi postaciami w sposób, który nigdy nie było możliwe z prehistorycznych konsol, ponieważ ewoluowały od brzydkich piksele bąble do obrazów organicznych, które w interakcję z otoczeniem wokół nich i wyświetlanych prawdziwe ludzkie emocje. Zdolność przetwarzania systemu oferowana również szereg możliwości rozgrywki poza tradycyjne side-scrolling archaicznych tytułami takimi jak Super Mario i The Legend of Zelda.

Te innowacje rozgrywki zapoczątkował erę gier bronione przez fantastycznych gier RPG, a mając to na uwadze, możemy odliczać pięć najlepszych gier RPG na PlayStation One.

historyczna gra dydaktyczna

5.Xenogears

Xenogears był ambitny projekt placu, który oderwał się od tradycyjnych elementów RPG i zamiast powoływać się na bogatej fabuły urzekają swoim graczom. Gra jest złożonym doświadczenie, które wymaga, aby myśleć za siebie, a fabuła jest szczelnie-spun powieść, która dzieli podobieństw z japońskiego anime, ponieważ zadaje wiele pytań i odpowiedzi na kilka. Bohaterem jest potężnym wojownikiem o imieniu Wong Fei Fong, który pomimo swojego clichéd nazwa jest unikalna i niezwykle ciekawa postać. Człowieka cierpiącego na amnezję, który pamięta nic ze swojej przeszłości, wieś Fei'a zostaje zaatakowany przez bandę powstańców wojskowych, którzy próbują ukraść broń niebezpieczna robota znanego jako "Gear."

Grafika w Xenogears są piękne wyglądać anime, a jej postacie i fabuła będzie Cię ujarzmiony dla ponad pięćdziesięciu godzin zajmie ci do jej przeprowadzenia. Xenogears może nie być tak dobrze znany jak Final Fantasy, ale zasługuje na miejsce w bibliotece każdego, kto uważa siebie fanem RPG.

Artykuł dzięki: