harcerska gra historyczna

harcerska gra historyczna

Nigdy więcej piosenek? Nie ma problemu! Liczyliśmy drewnianych słupach telefonicznych i czytać billboard oznaki dopóki nie zasnął.

Po przejechaniu około czterdziestu pięciu [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php] do pięćdziesięciu mil na godzinę, na drodze dwóch pasach ruchu, za to, co wydawało się, że więcej godzin niż słupów telefonicznych, tata położył lewą rękę przez okno, aby zasygnalizować skręt a następnie powoli wyciągnął się na wyboistej polnej drodze nazwany Rockport Szlak. Około pięciu mil był mój dziadków małe gospodarstwo mleczne toczone-bydła rancho. Tato zawsze mowa jego domu dzieciństwa jako „Ranczo”.

Rockport drogowe (później F.M. 1518) był zajęty arterii w pierwszej połowie XX wieku; przyłączenia do miasta San Antonio wiele produktywnych małe społeczności rolniczej w okolicy Oak Island wspólnotowym. Dziś ta droga jest South Loop 1604 Zachód i stary dom ranczo jest tuż przy autostradzie, około pięciu mil od Somerset na południowej stronie miasta San Antonio. W późniejszym okresie życia, to było odkrycie, że nasza rodzina była jedną z najstarszych rodzin Texas na osiedlenie się tu już w 1825 roku.

harcerska gra historyczna

„pamiątkami”

„Oni są tutaj!” krzyknęła babcia. szybko schodzili starych kamiennych schodach, zauważyłem, że jej sukienka była pokryta wieloma drobnymi kwiatami. Nie ma to jak zapach z babcią kraju, Pachniała jak ciasteczka i miłości. Wjechaliśmy do swojego skromnego domu gospodarstwa mlecznego, który był na skraju stu dwudziestu sześciu akrów rozprzestrzeniania. Tato zaparkowany na piaszczystej polnej gleby i gliny czerwonej, gdyż nie było podjazd. Cała ich podwórku było ich podjazd.

Pierwszą rzeczą, jaką zauważyłem był piękny, okrągły ogród skalny, który błyszczał w słońcu . Czuliśmy, tekstury i kształty kamieni w okrągłej konstrukcji, które błyszczały z próbkami swoich wakacji. (Tam kiedyś czas, kiedy nie było nielegalne pobrać próbkę lub dwa Montana czy Park Narodowy Yellowstone domu z tobą).

Artykuł dzięki: [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]