gry fabularne planszowe

gry fabularne planszowe

Top 10 Najlepsze Pen and Paper Gry RPG

Oto lista dziesięciu najlepszych pióro i papier fabularnych gier wszech czasów. Chociaż nie ma sposobu, aby udowodnić naukowo „najlepszej gry RPG” kiedykolwiek, lista ta bierze pod uwagę ogólną popularność pióro i papier gier fabularnych, ponieważ przemysł został stworzony.

10 – Gamma World – To jest post-apokaliptycznym gra, ale nie w stylu Mad Maxa. Ta gra pasuje bardziej do stylu gry science fantasy. Można odtworzyć wszystkie rodzaje zmutowanych stworzeń losowych, oprócz grania osób, które były w większości normalne.

9 – Vampire The Masquerade – Niektórzy mogą twierdzić, który jest najlepszy World of produktu ciemności. Ale Vampire The Masquerade była gra, która szuka White Wolf na mapie. Vampire The Masquerade stała liczba aktorów gra fabularna w świecie. Idź LARP’ers!

8 – RuneQuest – Ta gra została uznana za jeden z „wielkiej trójki” w pewnym momencie. Dużą trzy będąc dd, Traveller, i RuneQuest [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php]. Stanowi ona inne ustawienie i system niż w przypadku innych gier fantasy, RPG w tym czasie.

gry fabularne planszowe

7 – Mistrzów – Choć może nie być najbardziej popularną grę komiksowym stylu RPG w historii, ta gra jest już od dłuższego czasu, gdyż po raz pierwszy opublikowana w 1981 roku gry ustawione na scenie wielu innych komiksu i super bohatera powiązanego grach fabularnych.

6 – Tunele Trolle – Zaraz po DD był TT. tunele Trolle to druga gra RPG, jakie kiedykolwiek stworzono. Gra została stworzona jako zastępca, a mam nadzieję, że łatwiej grać, wersja Dungeons Dragons.

5 – GURPS – Generic Roleplaying Uniwersalny system jest w stanie dostosować się do każdego środowiska gry. Każde ustawienie można myśleć został stworzony dla systemu. Jego twórca, Steve Jackson, jest jednym z najbardziej znanych projektantów gier w branży z powodu tej gry.

4 – Gwiezdne Wojny – na podstawie filmu o tej samej nazwie, Star Wars gra fabularna została po raz pierwszy stworzony przez West End Games przy użyciu systemu d6.
Artykuł dzięki: [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]